איך לקדם סרטונים ביוטיוב? המדריך המלא ומה שלמדתי במחקר שלי

בתהליך יצירת ערוץ יוטיוב חדש הבנתי שהידע שלי ביוטיוב הוא לא חזק כמו שחשבתי, יש הרבה פרמטרים שצריך לדעת אז החלטתי לעשות מדריך מלא על איך לקדם ולשווק סרטון ביוטיוב ואיך לפתוח ערוץ יוטיוב טוב.

שלב ראשון במחקר

חיפשתי בגוגל בעברית אבל לא מצאתי תכנים עדכניים כמו שרציתי. אז מיד ניגשתי לחיפוש באנגלית how to youtube video in google search. עניין אותי מיד למצוא מקור טוב שמדבר על איך לדרג סרטון כדי להופיע איתו במנוע החיפוש האורגני של גוגל.

החיפוש הוביל אותי לאתר מפורסם בתחום הSEO של Brian Dean שם הוא נותן מדריך מלא לקידום סרטון ביוטיוב.

הנקודה הראשונה שלו היא למצוא  videos keyword שזה בגדול מילות מפתח שמנוע החיפוש של גוגל נותן תוצאות חיפוש עם סרטונים, זה בטח מוכר לך וזה נראה ככה:

הדרך שהוא מציע זה פשוט לחפש בגוגל עבור מילות המפתח בנישה שלי ולראות איזה מילים/ביטויים מובילים לתוצאות עם סרטונים. אני מכיר מספיק זמן את האינטרנט כדי לדעת שיש כלים שעושים את זה הרבה יותר טוב והחלטתי להעמיק בחיפוש. 

טיפ: כל פעם שאתם עושים מחקר ולומדים משהו, תנסו להעמיק קצת כדי ללמוד טוב יותר ולהיות הכי טובים בו וגם כדי להצליח באמת לעקוף את כל מי שקורא את אותו המדריך כמוכם. זה הייחודיות שלכם שצריכה להיות בכל מה שאתם עושים.​

אוקי אז העמקה שלי היא כשחיפשתי עבור הביטוי how to find video keywords? והגעתי לעוד סרטון. התחלתי להבין את כיוון החשיבה ומכאן אני אעדכן אתכם בכל מה שלמדתי.

יוטיוב אפשרו לראות את הTAG של הסרטונים (כשאני מעלה סרטון ליוטיוב אני כותב איזה מילות מפתח מתארת את הסרטון) ואם היה אפשר לראות את ה TAG'S זה היה מראה לי אופציות של מילות מפתח עבור סרטונים של מתחרים שלי כשאני מחפש מילת מפת מסויימת. האפשרות הזאת מרחיבה את אפשרויות המילות מפתח ולכן זה מידע חשוב.

חשבתי שכנראה יש תוספים לדפדפן (chorme ו firefox - אני עובד עם שניהם) חיפשתי ומצאתי שיש youtube tags וזה חושף את הtag's בתוצאות של יוטיוב. גדול, עכשיו יש לי קצת יותר מידע לראות אני מתקדם.

​איך להגדיר תגיות ביוטיוב לביצועים טובים יותר?

לנושא הזה מצאתי את ההדרכה הבאה שממש רואים את Derral Eves שמראה בכמה דקות איך הוא מכניס Tag's לסרטון אמיתי שהוא מעלה.. בגדול יש 4 סוגים של תגיות:

  1. ספיציפי​ (קצר וקולע)
  2. ביטוי שמתאר את הסרטון comapund tag)
  3. הביטוי הכלכלי שיתארו את הסרטון - general tag
  4. אני אתן לך לראות את הסרטון כדי לגלות את הרביעי..

האלמנט החשוב: הכותרת של הסרטון

כתיבת תגובה