הדרך שלי לעזור לך

מפת הדרכים שמתאימה לך

אני אשאל אותך מספר שאלות כדי להבין ולגלות יחד איתך למה באמת אתר חדש יעזור לך ומה הן התוצאות המדוייקות עבורך. לפעמים השאלות דורשות לחשוב והתהליך יכול לדרוש ממך לקבל החלטה אבל זה בדרך כלל ההבדל בין פרויקט מוצלח לאחד שנועד לכישלון. (אני בדרך כלל לא נכנס לתהליכים שאני מרגיש שלא אצליח לעזור לך). אם אני אעשה עבודה טובה זה יהיה מורגש והתחושה שלך תהיה בהירות והבנה טובה יותר על תהליכי השיווק והקמת האתר עבור העסק שלך.

תכנון מפת האתר

אחרי שפיצחנו את השאלות ומפת הדרכים ברורה לנו, אני אבנה תצוגה ויזואלית של מפת אתר כדי שנתקדם בתיאום ציפיות מלא מה אנחנו הולכים לבנות לך. בסיום התהליך הזה יהיה לשנינו ברור שאנחנו מדברים באותה שפה ושלא נשארו חלקים שלא דיברנו עליהם.

עיצוב ומבנה ראשוני

על מנת לוודא פעם נוספת שהבקשות שלך ברורות, אעצב מבנה ראשוני כפתרון לאתר שלך כדי שנוכל יחד להסתכל ולראות שלא פספסנו אלמנטים חשובים ושהפרויקט שלך יבנה לשביעות רצונך. זה כמו לראות שלד של בית בתהליך הבניה רק כאן שהכל דיגיטלי ואפשר לשנות במידה ונצטרך. השלב הזה הוא לפני העיצוב הגרפי כך שזה לא אמור להראות יפה אלא לבטא את המבנה הרצוי לנו כדי לשווק אותך כמה שיותר טוב.

עיצוב גרפי

החלק הכייפי בו אנחנו מתחילים לעצב את האתר לפי הדרישות שלך ולהתאים אותו למותג שלך.

הכנת האתר הסופי

אחרי שעברנו סדרה של שיחות כלפי התכנון המבנה והמטרות של האתר, יחד עם מעבר על עיצובים צבעים מיתוג וכדומה, נקח קצת זמן כדי לעצב את כל מרכיבי האתר החיבורים השונים ונוודא שהכל עובד, מתאים לכל מסך ורזולוציה ומכיל את כל מה שדרוש כדי שהפרויקט הזה יצליח לשביעות רצונך. בסיום השלב האחרון נעלה את האתר החדש שלך לאוויר כדי שתוכל לספר עליו לכולם.

שיחת סיכום והדרכה

בסיום התהליך נבצע שיחה בה נסכם עבורך את התהליך ונענה על כל שאלה שנותרה לך. נבצע הדרכה על המערכת ונציע לך את הפעולות החשובות ביותר כדי לשווק את האתר שלך ברשת החיפוש וברשתות החברתיות. השיחה תוציא אותך עם מרץ לפעול ולהכניס תוצאות חיוביות לעסק שלך.

ההרשמה ללא עלות עכשיו

השיטה שתגדלה לך איך להתחיל למשוך יותר לקוחות חדשים בעזרת הפצת השפע שלך. ״המסע לשיווק בלתי ניתן לעצירה״

ההרשמה בחינם על מנת לקבל ממני את הטיפים המחשבות והמדריכים העדכניים והחשובים ביותר שלמדתי ב 12 שנים האחרונות בחפירות אונליין. (מאז שהמציאו בארץ את פייסבוק…)