למה ההדרכה על אלמנטור – מעל 10 אלף צפיות ביוטיוב – לקחה לי כמעט 4 ימים?

הסרטון שלי ביוטיוב הגיעה למעל 10 אלף צפיות, אז חשבתי שמן הראוי לשתף בסיפור היצירה שלו.

אז הסרטון הזה הוא חלק מהקורס החינמי של על וורדפרס שקראתי לו – ״וורדפרס בקלות וללא עלות״

קורס שמתאים לחסרי ניסיון בעולם הוורדפרס או בניית אתרים ומדריך צעד אחר צעד איך לבנות אתר בלוג ולהתחיל את רשימת התפוצה לבד בקלות בלי לשלם בכלל.

בנוגע לאחסון: בפרומו אני מדבר גם על אחסון חינמי. הסרטון הראשון המקורי הדריך על אחסון איכותי שאפשר היה לפתוח שם שלושה אתרים. אבל אחרי מספר שבועות שלחה לי הודעה תלמידה ואמרה שכבר אי אפשר יותר לפתוח חשבונות בחינם. הסיפור המשיך עם פתרון נוסף שגם כבר לא עבד יותר אחרי שנה ואז יצרתי את ההדרכה על ״איך לבחור אחסון לנהל ולהפנות דומיינים ולהתקין ולנהל אתרי וורדפרס?״ ההדרכה כבר מתקרבת ל 4000 צפיות ומדי פעם גם יש את מי שמצ׳פר אותי ברכישה דרך הקישור שיש שם אז זה נחמד. (לא בונה עם זה בתים, אבל זה מעיד על אנשים שאוהבים את התוכן ומיישמים.

הסרטון על עמודי נחיתה בוורדפרס בהתחלה היה אמור להיות עם תוסף אחר. חקרתי את הנושא הזה במשך כמה שנים קודם לכן.

עמוד הנחיתה הראשון שלי בוורדפרס היה בתחילת 2014. עדיין לא מצאתי את ה״בונה עמודים״ הראשון ששילמתי עליו, התבססתי הרבה על תבנית ותוספים של elegant-themes והפתרון הטוב יותר אז היה תבנית מיוחדת לעמוד הנחיתה.

אחרי כמה חודשים כבר מצאתי את ה page builder האיכותי הראשון שבאמת אהבתי. עד היום אני משלם עליו ועל שאר המוצרים של החברה. התוספים שלהם מיועדים להיות עבור משווקים שרוצים למדוד ולנהל שיפורי יחס המרה כולל תוספי growth-hacking שונים.

מאז ועד ההדרכה (בערך שנה וחצי) בדקתי עוד מספר בונה עמודים וכל הזמן חשבתי איך לבצע עמודי נחיתה מהירים עם וורדפרס.

כשהחלטתי לבנות קורס וורדפרס חינמי, עדיין אלמנטור היה תינוק בלי פרסום ובלי מודעות בשוק.

אז יצא שאת 2 הסרטונים הראשונים בניתי עם התוסף הכי פופלארי בשוק beaver builder.

העניין בסרטונים האלה זה פחות התוסף אלא ללמוד לעבוד עם וורדפס תבניות ותוספים (כל מה שמישהו בלי ניסיון צריך – ובחינם)

אבל כשזהיתי את הפוטנציאל של אלמנטור החלטתי שאת הדרכת עמודי הנחיתה אני כבר עושה איתו. זה גם של חברה ישראלים טובים אז למה לא…

בכל מקרה, אחרי כמעט יומיים של תכנון ביצוע עריכה גיליתי שעומדת לצאת גרסא חדשה של אלמנטור עם הפתעה משמעותית.

ההפתעה היא היכולת לבנות ספריה. זה עשה לי בום בראש. ידעתי שאת כל מה שעשיתי אני צריך לעשות מההתחלה. אחרת הסרטון יהיה מיושן מהר בלי אחד מהמרכיבים החשובים ביותר לכל מי שרוצה לעבוד מהר ולבנות אתרים יפים.

אז חזרתי לתכנן והפעם נולד הסרטון הזה.

אז כמעט 4 ימים זה לקח סך הכל אבל שמח שזה קרה כי 10 אלף צפיות ומאות תגובות נלהבות עושה לי שמח ונותן לי דרייב להמשיך ליצור עוד.

ההרשמה ללא עלות עכשיו

השיטה שתגדלה לך איך להתחיל למשוך יותר לקוחות חדשים בעזרת הפצת השפע שלך. ״המסע לשיווק בלתי ניתן לעצירה״

ההרשמה בחינם על מנת לקבל ממני את הטיפים המחשבות והמדריכים העדכניים והחשובים ביותר שלמדתי ב 12 שנים האחרונות בחפירות אונליין. (מאז שהמציאו בארץ את פייסבוק…)