הזמן שלך יקר
רוצה שאעזור לך לפצח את האתגר השיווקי בעסק שלך?

ניר שרעבי, בן 36 נשוי באושר ואבא ל 4

עוזר לעסקים למקסם תהליכי שיווק ומכירות

שמי ניר שרעבי, אני בן 36 ואני מייעץ ומאמן יזמים ועסקים שרוצים לעשות קידום ופרסום לעסק באופן אסטרטגי תוך כדי ניצול מקסימלי של הכסף והזמן. לכל אחד מתאימה תכנית אחרת לכן העבודה אישית ומותאמת לך.

Screen Shot 2018 08 19 at 18.03.02

אם יש לך הרבה ערך להעביר ללקוחות שלך, והשירות או המוצר שלך עוזר להם להתגבר על בעיה בוערת, אבל התהליך של גיוס הלקוחות עדיין לא עובד לבד ושואב ממך זמן כסף או אנרגיות מעייפות, יכול להיות שאני יכול לעזור לך.

להנהיג להצלחה ולא לנהוג בעייפות

חשיבה אסטרטגית היא קריטית למי שרוצה לפרוץ את תקרת הזכוכית שלו. למי שרוצה  להפסיק לרדוף אחרי לקוחות, לחסוךזמן וכסף על קורסים ואסטרטגיות מיושנות ולבנות את הנכס היחיד שצריך כדי להזרים לקוחות שרוצים לעבוד איתך או לקנות את המוצר שלך באופן קבוע. אסטרטגיה בלי תכנית פעולה מעשית טובה ומוכחת יכול להיות כמו פרארי בלי דלק להמשיך לסוע ושמן ומים כדי לדאוג לקירור. זה עלול להתפוצץ לך בפנים.

האם אסטרטגיה מנצחת ותכנית פעולה מושלמת מספיק להצלחה שלך?

זה כבר תלוי בך, אבל כדי לקצר לך יותר את הדרך אני רוצה לתת לך (אם זה יתאים לעסק שלך) גם את כלי הרכב בפועל שעליו תוכל לרכב להצלחה מהירה וקצרה יותר.

הרכבת המהירה להצלחה באינטרנט: העסק שלך כיום זה כמו קטר שיצא לדרך. יש מסלול יש תזוזה ומדי פעם לקוחות עולים עליך כדי לקבל עזרה. אבל הקבינה שלך צפופה, הזמן שלך אוזל והאסטרטגיה ומפת ההתקדמות שלך צריכים עדכון כדי להכניס עוד קרונות לקוחות ולפעול יעיל וחכם יותר.

תכניות ליווי והדרכה שונות מבטיחות לספר לך את האסטרטגיה ואפילו לתת לך תכנית פעולה מעשית, אבל בהמשך אני רוצה לתת לך (אם זה יתאים לך) את כלי הרכב בפועל שיסיע אותך להצלחה.

מהו כלי הרכב הטוב ביותר להצלחה?

רוצה שאעזור גם לך ?

הנה מה שאנשים אומרים עלי

בעלי עסקים שעברו איתי שיחות אימון וייעוץ

Nir has an eye for detail as well as seeing the 'big picture'. Secondly Accompanied by his endless knowledge of online tools, his advice has proven to have endless value
pp
Avram
Digital Agenct Owner
העצות והמיקוד של ניר היו משמעותיות ותרמו לי רבות לעיצוב האתר ולמסר הכללי כמו כן גם למיקוד בקהל הלקוחות בו אני מעוניין. העבודה הקצרה ופיצוח המסרים וקהל היעד הייתה שווה כל רגע.
pp
ירון שמיר
רואה חשבון

סיפור הצלחה:

300% יותר לידים מהאתר אחרי זמן מאוד קצר. כמעט מיידי. כבר 3 שנים.

רוצה לדעת האם אני יכול לעזור גם לך לשפר המרות ולבנות מהלך שיווקי מנצח? תשאיר כאן פרטים ונדבר בקרוב כדי לדעת האם העסק שלך מתאים לאסטרטגיות שלי.