בקורס הזה אני מדריך אותך איך לבנות אתר וורדפרס בחינם צעד אחר צעד בלי דילוגים, תוך שימוש בכלים חינמיים בלבד. בתוך שעה מעכשיו יהיה לך אתר, בלוג מקצועי ורשימת תפוצה גדלה..בהצלחה! על כל שאלה נא לפנות אלי בפייסבוק

מה חלק מהתלמידים בקורס החינמי אומרים על ההדרכות?

אורי ב. בן 37 מירושלים

אני מתעסק גם בהדרכה כחלק מעבודתי היומיומית ואני רוצה להגיד שמדובר בהדרכה מצויינת וכבר הקמתי אתר!

ההדרכה נותנת מענה למגוון רחב של אוכלוסיות וגם כשניר מדבר על תכנים ברמה גבוהה יותר, ניכר שהוא מבין שהמושגים יכולים להקשות ולכן מיד מרגיע את המודרך בהסבר נוסף.
אני רק בהתחלה (כך אני ,עובר ביסודיות) אבל אני ממש מתרשם.

גם הבן שלי בן ה 10 ראה את ההדרכה ובנה אתר בעצמו ע"פ ההדרכה (קצת בושה להגיד שהאתר שלו עולה על שלי בעיצוב).

חן   39 מרכז

אני מאפרת במקצועי ובתחום בניית האתרים די חובבנית.

במקרה מצאתי את ההדרכות של ניר וכבר מהשיעור הראשון התחלתי לבנות אתר לפי ההדרכות המדהימות שלו שהם אגב לגמרי בחינם מוזר? מכיוון שהן ברמה מאוד גבוהה.

התכנים שלו מוסברים בצורה ברורה עיניינית ופשוטה כך שכל ילד יכול לבנות אתר בקלות.ניר מדהים ,עונה לכל שאלה תומך מכוון ומייעץ ובאמת מרגישים שהוא עוזר מכל הלב ובאהבה רבה.

תודה על הכל חן.

אופירה בת 62 מהמרכז

שמי אופירה ואני בת 62, מאיזור המרכז. כדי להגיע לחופש כלכלי לקחתי קורס של אפיליאט מרקטינג אולם לצערי גם אחריי שלושה חודשים לא ניתן היה להבין איך בפועל לבצע חלק גדול כדי להגיע לתוצאות, שחלקן היה גם איך לנהל אתר לאחר התקנה של וורדפרס, שכיום לא ניתן להתנהל בלעדיו. חלק ניכר מעבודה בשיווק שותפים הוא לנהל אתר בצורה מקצועית כדי להגיע לתוצאות הרצויות. במקרה ובמזל גדול נתקלתי בהדרכות של ניר שרעבי, ערוכות בצורה רהוטה ומובנת עד כדי כך שלאחר שצפיתי בסרטוני ההדרכה שלו יכולתי מייד ליישם את מה שניר מלמד. אני ממליצה בחום על ההדרכות של ניר שנערכו עם מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים וניתנים בחינם אין כסף לכל דורש. כל החומר בנושא שנמצא ביוטיוב לא מעביר את הנושא בצורה כה ברורה ויעילה.

הילי  33 תל אביב

יש הרבה הדרכות באינטרנט על וורדפרס, אבל ההדרכה של ניר היא אחת המוצלחות ביותר.

התכנים מובנים מאד, מוסברים בצורה מעולה, קלים ליישום מהיר ומוצלח. הכל מאד ממוקד וברור. אהבתי את זה שגם אתר שנעשה לגמרי בחינם יכול להיראות מיליון דולר, אם רק יודעים איך.

ניר מקסים, נגיש ועוזר בכל עניין - אי אפשר לבקש יותר!

רוצה להצליח לבנות דפי נחיתה בוורדפרס?


בחינם לגמרי! מתאים גם לחסרי רקע וניסיון

הדרכה #5 בקורס החינמי

תהיה חברתי שתף עכשיו