קורס וורדפרס – איך לבנות אתר וורדפרס בחינם? המדריך המלא

בקורס הזה אני מדריך אותך איך לבנות אתר וורדפרס בחינם צעד אחר צעד בלי דילוגים, תוך שימוש בכלים חינמיים בלבד. בתוך שעה מעכשיו יהיה לך אתר, בלוג מקצועי ורשימת תפוצה גדלה..בהצלחה! על כל שאלה נא לפנות אלי בפייסבוק

זה לא מורכב לבנות אתר.

בטח היום כשיש את וורדפרס, אלמנטור וכלים מדהימים נוספים שהופכים את התהליך לקל מהיר ופשוט לביצוע.יש גם הרבה הדרכות ביוטיוב. ים. במיוחד אם יש לך אנגלית טובה.

3 בעיות מרכזיות שמונעות מאנשים להתקדם

הבעיות שאני מציג כאן זה אמונות מגבילות שאני אעזור לך לפרוץ

הראשונה: אני לא יודע איך.
התשובה שלי לזה: אני מראה לך בדיוק מה צריך לעשות וגם נותן לך את מקסימום הכלים והנכסים שיש לי כדי שתוכל להתחיל מהר. בהדרכות אני משתף יותר תוכן על שיווק ואסטרטגיה כדי לעזור לך עם הבעיה השניה.

השניה: לא יודע מאיפה להתחיל ומה לכתוב.
בהדרכה אני עובר על מה ואיך כותבים. טקסט בגדול זה צמצום של הרעיון שלך, בין אם זה שירות מוצר או עזרה אחרת, כדי שמישהו אחר יוכל לקרוא ולהבין. המסר צריך להיות ברור שמציג את התוכן בזוית הנכונה.

השלישית: אין לי זמן או כסף להשקיע בזה.
התשובה: ההדרכה ניתנת בחינם ואנחנו משתמשים בכלים חינמיים גם אם לפעמים אני אמליץ על מה כן לשלם כסף. הסיבה שאני משתמש בכלים בתשלום היא שזה חוסך זמן ונותן לי תוצאות טובות יותר. לפעמים החוכמה היא לדעת על מה לשלם וממה להתעלם.

אז מה תדע לעשות אחרי ההדרכות שלי על וורדפרס בחינם ?

בסיום קורס הוורדפרס הקצר הזה, תדע מה צריך לעשות כדי  להקים לתכנן ולבנות כל עמוד  שתרצה באינטרנט, החל מעמודי נחיתה ומכירה לאתר שלם עם יצירת קשר והרשמה למיילים.

אם תתנסה תעשה ותרכוש בעצמך את היכולת לפי הדרך שאני אראה לך תוכל גם לבנות לאחרים אתרים ועמודי נחיתה.

אם מעניין אותך עדיין ללמוד יחד איתי מה צריך כדי להקים מערכת שיווקית באינטרנט תצטרך להמשיך לעמוד הבא ולהיכנס להדרכה.

קבל גישה לקורס וורדפרס בקלות ללא עלות

ניר שרעבי

ניר שרעבי

נעים מאוד, בבלוג הזה אני כותב משתף ומדריך עסקים איך לעשות שיווק שמכניס לקוחות ומייצר יותר הכנסה תוך כדי עבודה אסטרטגית יעילה כדי לחסוך זמן וכסף על מה שלא באמת עובד.

נעים מאוד, בבלוג הזה אני כותב משתף ומדריך איך לבנות אתר אינטרנט כמשפך שיווקי שמגדיל חשיפה ומגדיל קהל של מתעניינים ולקוחות מרוצים.

פוסטים מעניינים

קורסים

הפייסבוק שלי

היוטיוב שלי

7 דרכים להזרים לקוחות חדשים לעסק שלך

אני לא שולח ספאם ואפשר לצאת מהרשימה שלי מתי שתרצה, בכניסה תצטרף למיילים מיוחדים שאני שולח למי שרוצה