#2 אבא הופך לבאטמן (אבא באטמן) האם הכל זה רימרקטינג?

האם הכל זה רימרקטינג ואיך לנצל את זה לטובתך?

השיווק והפרסום הורס את האינטרנט ואת העולם (אני יודע, זה מאוד הכללה אבל זה בהחלט משהו שאני חושב עליו) בואו נעשה שיווק בטוב, שיווק שעוזר לאנשים אחרים. שמוסיף ערך לעולם ולא מנצל אחרים.

אשמח להערות והארות.

במקביל אני פותח קבוצת פייסבוק על שקט כדי לרכז אנשים שרוצים עוד מידע על העשירים החדשים. קישור לקבוצה בפייסבוק (עדיין בשלב טרום השקת הקבוצה)

זה קונספט ששראיתי בספר של טים פריס ארבע שעות עבודה בשבוע, שמדבר על דרך אחרת לחיות להרוויח כסף ולנצל את הזמן. זה התהליך של היציאה מכלוב הזהב של העבודה הנוחה בין 9 ל 5 (בפועל זה יותר כמו 8 עד 5 לפחות).

הפודקאסט הזה (אבא הופך לבאטמן) יחד עם הקבוצה ותכנים אחרים שלי באינטרנט, בבלוג ביוטיוב במיילים וכדומה ירכיבו את התהליך והמסע שלי בדרך להיות חלק מהעשירים החדשים וגם להשפיע ככל שאוכל על הדרך שלך ושל אחרים.+

שתף בפרופיל או בקבוצה רלוונטית0

הנה שוב האפשרות להאזין ולהוריד את הפרק הראשון:

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק שלי “העשירים החדשים”

ניר שרעבי

ניר שרעבי

נעים מאוד, בבלוג הזה אני כותב משתף ומדריך עסקים איך לעשות שיווק שמכניס לקוחות ומייצר יותר הכנסה תוך כדי עבודה אסטרטגית יעילה כדי לחסוך זמן וכסף על מה שלא באמת עובד.

נעים מאוד, בבלוג הזה אני כותב משתף ומדריך איך לבנות אתר אינטרנט כמשפך שיווקי שמגדיל חשיפה ומגדיל קהל של מתעניינים ולקוחות מרוצים.

פוסטים מעניינים

קורסים

הפייסבוק שלי

היוטיוב שלי

7 דרכים להזרים לקוחות חדשים לעסק שלך

אני לא שולח ספאם ואפשר לצאת מהרשימה שלי מתי שתרצה, בכניסה תצטרף למיילים מיוחדים שאני שולח למי שרוצה