מרכז הדרכה פרטי, סגור לחברים רשומים בלבד

עדכון יוני 2018: כרגע בעמוד הזה ניתן להצטרף לקורס וורדפרס בקלות וללא עלות בחינם וללא תשלום. בהמשך יהיה אפשרות להיכנס להדרכות וקורסים נוספים.

מרכז הדרכה דיגיטלי בחינם לחברים רשומים. ההרשמה פתוחה כרגע בחינם ודורשת ממך רק שם ומייל.

במרכז ההדרכה שלי אני מציע ידע מעשי לשיפור המהלך השיווקי כדי להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים ויצירת מהלכי מכירה קבועים ואוטומטיים כדי להגדיל לך את ההכנסה.

הרעיון המרכזי הוא לחסוך בזמן ולהוציא כסף רק באמת שזה השקעה. (כלומר לא לבזבז כסף על מה שלא עובד).

ההדרכות בנויות על מנת להעביר ידע ניסיון וכדי שהזמן היקר שתשקיע ללמוד ינוצל במלואו. (מקווה שעל הדרך אצליח ללמד אותך ערך מוסף משמעותי שעוד לא חשבת עליו)

חסכון בזמן וההצלחה שלך ביישום החומר (שלי או של אחרים) תלוי בגורמים נוספים שאני מדבר ומשתף במיילים ובפודקאסט.

ההרשמה והלמידה היא בחינם ומתאפשרת בלחיצה על הכפתור למטה (והיחיד).

מדובר על אתר פרטי וסגור לחברים שלי.

לחץ כאן להצטרפות בחינם לאתר ההדרכות שלי (profitlab.co.il)

אז מה (יהיה) בתשלום?
הדרכות עמוקות יותר בנושאים השונים יהיו בתשלום

השירות והעבודה האישית איתי תתאפשר בתשלום כמו כן ביצוע עבודות מותאמות לצורך שלך גם כן כרוך בשיחה והתאמה אישית של מחיר שיאפשר לך לנקות את הראש ולדעת שהעבודה מתבצעת.

אודות מרכז ההדרכה הפרטי 

ללמוד כדי לעשות

ההדרכות מתוכננות כדי לחסוך לך בזמן יקר ובזבוז כסף על מה שלא עובד.

ההדרכות מתוכננות כדי לחסוך לך בזמן יקר ובזבוז כסף על מה שלא עובד. נעקוף יחד את עומס המידע עם סרטונים ממוקדים שילמדו אותך כל מה שצריך בלי להעמיס ולגרום לבלבול ותסכול

ההדרכות מתוכננות כדי לחסוך לך בזמן יקר ובזבוז כסף על מה שלא עובד. נעקוף יחד את עומס המידע עם סרטונים ממוקדים שילמדו אותך כל מה שצריך בלי להעמיס ולגרום לבלבול ותסכול

הקורסים:

וורדפרס למשווקים

קורס וורדפרס יסודי לכל מי שרוצה לבנות לשווק ולמכור בעזרת מערכת התוכן הנפוצה ביותר בעולם, וורדפרס. הקורס מיועד לפרילנסרים, משווקים, יועצים וכל מי שרוצה לשלוט בעמודי התוכן והנחיתה שלו אונליין.  הקורס כולל מפגש פיזי אחד לפחות

רשימת הזהב

קורס בו נתכנן ונבנה יחד רשימת תפוצה בעזרת כלי וורדפרס ומערכת חיצוניות שנועדו לעזור לך ליצור שיווק במייל בצורה אוטומטית על מנת לפנות לך זמן ולייעל את העבודה.