בקורס הזה אני מדריך אותך איך לבנות אתר וורדפרס בחינם צעד אחר צעד בלי דילוגים, תוך שימוש בכלים חינמיים בלבד. בתוך שעה מעכשיו יהיה לך אתר, בלוג מקצועי ורשימת תפוצה גדלה..בהצלחה! על כל שאלה נא לפנות אלי בפייסבוק

זה לא מורכב לבנות אתר.

בטח היום כשיש את וורדפרס, אלמנטור וכלים מדהימים נוספים שהופכים את התהליך לקל מהיר ופשוט לביצוע.יש גם הרבה הדרכות ביוטיוב. ים. במיוחד אם יש לך אנגלית טובה.

3 בעיות מרכזיות שמונעות מאנשים להתקדם

הבעיות שאני מציג כאן זה אמונות מגבילות שאני אעזור לך לפרוץ

הראשונה: אני לא יודע איך.
התשובה שלי לזה: אני מראה לך בדיוק מה צריך לעשות וגם נותן לך את מקסימום הכלים והנכסים שיש לי כדי שתוכל להתחיל מהר. בהדרכות אני משתף יותר תוכן על שיווק ואסטרטגיה כדי לעזור לך עם הבעיה השניה.

השניה: לא יודע מאיפה להתחיל ומה לכתוב.
בהדרכה אני עובר על מה ואיך כותבים. טקסט בגדול זה צמצום של הרעיון שלך, בין אם זה שירות מוצר או עזרה אחרת, כדי שמישהו אחר יוכל לקרוא ולהבין. המסר צריך להיות ברור שמציג את התוכן בזוית הנכונה.

השלישית: אין לי זמן או כסף להשקיע בזה.
התשובה: ההדרכה ניתנת בחינם ואנחנו משתמשים בכלים חינמיים גם אם לפעמים אני אמליץ על מה כן לשלם כסף. הסיבה שאני משתמש בכלים בתשלום היא שזה חוסך זמן ונותן לי תוצאות טובות יותר. לפעמים החוכמה היא לדעת על מה לשלם וממה להתעלם.

אז מה תדע לעשות אחרי ההדרכות שלי על וורדפרס בחינם ?

בסיום קורס הוורדפרס הקצר הזה, תדע מה צריך לעשות כדי  להקים לתכנן ולבנות כל עמוד  שתרצה באינטרנט, החל מעמודי נחיתה ומכירה לאתר שלם עם יצירת קשר והרשמה למיילים.

אם תתנסה תעשה ותרכוש בעצמך את היכולת לפי הדרך שאני אראה לך תוכל גם לבנות לאחרים אתרים ועמודי נחיתה.

אם מעניין אותך עדיין ללמוד יחד איתי מה צריך כדי להקים מערכת שיווקית באינטרנט תצטרך להמשיך לעמוד הבא ולהיכנס להדרכה.

קבל גישה לקורס וורדפרס בקלות ללא עלות

youtube testemonials
אני מאפרת במקצועי ובתחום בניית האתרים די חובבנית.
במקרה מצאתי את ההדרכות של ניר וכבר מהשיעור הראשון התחלתי לבנות אתר לפי ההדרכות המדהימות שלו שהם אגב לגמרי בחינם מוזר? מכיוון שהן ברמה מאוד גבוהה.
התכנים שלו מוסברים בצורה ברורה עיניינית ופשוטה כך שכל ילד יכול לבנות אתר בקלות.ניר מדהים ,עונה לכל שאלה תומך מכוון ומייעץ ובאמת מרגישים שהוא עוזר מכל הלב ובאהבה רבה.
תודה על הכל חן.
חן 32 חיפהמאפרת וחובבת וורדפרס
יש הרבה הדרכות באינטרנט על וורדפרס, אבל ההדרכה של ניר היא אחת המוצלחות ביותר.
התכנים מובנים מאד, מוסברים בצורה מעולה, קלים ליישום מהיר ומוצלח. הכל מאד ממוקד וברור. אהבתי את זה שגם אתר שנעשה לגמרי בחינם יכול להיראות מיליון דולר, אם רק יודעים איך.
ניר מקסים, נגיש ועוזר בכל עניין – אי אפשר לבקש יותר!
הילי 33 תל אביב
שמי אופירה ואני בת 62, מאיזור המרכז. כדי להגיע לחופש כלכלי לקחתי קורס של אפיליאט מרקטינג אולם לצערי גם אחריי שלושה חודשים לא ניתן היה להבין איך בפועל לבצע חלק גדול כדי להגיע לתוצאות, שחלקן היה גם איך לנהל אתר לאחר התקנה של וורדפרס, שכיום לא ניתן להתנהל בלעדיו. חלק ניכר מעבודה בשיווק שותפים הוא לנהל אתר בצורה מקצועית כדי להגיע לתוצאות הרצויות. במקרה ובמזל גדול נתקלתי בהדרכות של ניר שרעבי, ערוכות בצורה רהוטה ומובנת עד כדי כך שלאחר שצפיתי בסרטוני ההדרכה שלו יכולתי מייד ליישם את מה שניר מלמד. אני ממליצה בחום על ההדרכות של ניר שנערכו עם מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים וניתנים בחינם אין כסף לכל דורש. כל החומר בנושא שנמצא ביוטיוב לא מעביר את הנושא בצורה כה ברורה ויעילה.
אופירה בת 62 תלאביבחובבת וורדפרס
אני מתעסק גם בהדרכה כחלק מעבודתי היומיומית ואני רוצה להגיד שמדובר בהדרכה מצויינת וכבר הקמתי אתר!
ההדרכה נותנת מענה למגוון רחב של אוכלוסיות וגם כשניר מדבר על תכנים ברמה גבוהה יותר, ניכר שהוא מבין שהמושגים יכולים להקשות ולכן מיד מרגיע את המודרך בהסבר נוסף.אני רק בהתחלה (כך אני ,עובר ביסודיות) אבל אני ממש מתרשם.
גם הבן שלי בן ה 10 ראה את ההדרכה ובנה אתר בעצמו ע"פ ההדרכה (קצת בושה להגיד שהאתר שלו עולה על שלי בעיצוב).
אורי 39 ירושליםהדרכה
הקודם
הבא