אלמנטור איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס עם אלמנטור צעד אחר צעד [כולל וידאו] המדריך המלא

המדריך המלא לבניית דף נחיתה בוורדפרס בקלות בחינם ומהר [סרטון הדרכה מקיף]

במדריך הזה תמצא את הדרכת אלמנטור המקיפה שתעזור לך לבנות דף נחיתה מהר ובחינם [הסרטון נמצא ביוטיוב וגם בעמוד הזה למטה,לחץ כאן לגלילה מהירה לתחתית העמוד]

האהבה שלי לדפי נחיתה היא לא ברורה אבל התחילה לפני 4-5 שנים..הפכתי לאובססיבי למצוא דרך לבנות עמוד נחיתה בוורדפרס בחינם, מעוצב היטב, כזה שאפשר להשתמש בו במספר פרויקטים לאתרים שונים כולל שיווק בתוכניות שותפים, בפייסבוק, באתרים של לקוחות ועוד..

הצלחה של בניית דף נחיתה מוצלח תלוי בשני גורמים מרכזיים:

  • היכולת לבנות עמוד מבחינה טכנית ועיצובית
  • הידע מה לכתוב כדי להניע לפעולה (וגם איזה אלמנטים להטמיע מתוך שלל האפשרויות והאלמנטים הקיימים בתוסף בניית העמודים של וורדפרס אלמנטור.)

בפוסט הזה אני עובר איתך צעד אחר צעד איך לבנות עמוד נחיתה בוורדפרס (מדי פעם אני קורא לזה דף או עמוד..אותו דבר בתכלס..)

מה זה דף נחיתה?

בקצרה: דף שיש בו פעולה אחת שנרצה שהגולש יעשה על מנת להמיר (עבורי זה אומר דף ליצירת לידים)

יש חילוקי דעות האם כל דף באתר או בבלוג הוא בעצם עמוד נחיתה? הכוונה היא שצריך להתייחס לכל דף באתר שלנו באותו אופן. כלומר "מה אני רוצה שהגולש יעשה פה?" ובהתאם להנדס את הדף ואת "המערכת הפרסומית" שבתוך האתר שלנו..

להצטרפות לקורס איך לבנות אתרים דפי נחיתה בוורדפס בקלות וללא עלות לחץ כאן..ההרשמה בחינם

מבנה נכון של דף נחיתה:

תוכלו למצוא הרבה גישות אבל אני רוצה לסכם לכם את עיקרי האלמנטים החשובים שאף אחד לא מערער עליהם:

  1. מסר חזק ומשכנע שמפעיל ריגשית את הגולש וגורם לו להישאר
  2. הנעה לפעולה: מה אני רוצה שהגולש יעשה? להירשם, ללחוץ, להמשיך לקרוא.. ברוב המקרים זה יהיה להירשם לרשימת התפוצה כדי לקבל משהו- ספר חינמי, גישה לקורס.. בשפה המקצועית זה ה"פיתוי" (לא אוהב את התרגום לעברית) באנגלית: lead magnet.
  3. וידאו/תמונה על מנת לתת עוד מידע, ערך או מה שיגרום לגולש להפוך לליד (כלומר להשאיר פרטים). בגדול זה לא חובה אבל ברוב העמודים אפשר לראות את זה..
  4. עיצוב – עיצוב מושך אבל בדרך כלל אלגנטי.

בדוגמא הבאה ניתן לראות עמוד שהכנתי יחסית מהר (ניתן לראות איך עשיתי את זה בהדרכת דפי נחיתה שבתחתית העמוד הזה) מבחינת המסר הוא ברור. הנעה לפעולה השתמשתי בפסיכולוגיה שאחרי השאלה יש תשובה בכפתור. (יש כאן עוד אלמנט שלא דיברתי עליואבל זה הכפתור שמפעיל טופס..ולא רואים מיד טופס וזה פחות מרתיע ללחוץ..זה נקרא two-step-opt-in למרחיקי לכת שרוצים לחפש על זה עוד מידע..)

עיצוב הוא מגניב ובעקרון רציתי את זה לטובת ההדרכה וזה הסיבה האמיתית שהלכתי עליו..לדעתי הוא משאיר את האנשים מופתעים ובמצב שבא להם לקרוא.

ניתן לראות את העמוד בפעולה פה. המטרה שלי הייתה מצד אחד להתנסות באלמנטור ומצד שני להקים עמוד פשוט יחסית לטובת לידים לשירות חדש שלי בבניית דפי נחיתה.

כדי להסביר יותר לעומק בואו נבין את ההקשר של התהליך:

הגולש נפגש איכשהו עם הפרסום שלנו, בפייסבוק, בגוגל, אולי בתוך האתר שלנו, והוא החליט ללחוץ כדי לראות במה מדובר. כבר בפרסום אנחנו נשתמש במסר המרכזי יחד עם אלמנט ויזואלי (בדרך כלל) שיתאים לעמוד הנחיתה.

לדוגמא, לא נרצה שיופיע בפניו פרסום עם מסר של "בוא תלמד על וורדפרס בחינם" ובעמוד הבא המר הראשי יהיה קורס שיווק בפייסבוק.. כנראה שבמצב כזה יהיו פחות המרות.

אותו דבר בדיוק קורה עם האלמנטים הויזואליים.

אנחנו רוצים לשמור אותו מפוקס במטרה ולא לפזר אותו עם עוד מסרים או קישורים, ולכן בדרך כלל בדף נחיתה לא נרצה שיהיו תפריטים בכלל (ברוב המכריע של המקרים).

זה אומר שלא נרצה להפנות פרסום בתשלום לעמוד הבית או לעמוד שמסיח את דעת הגולש.

חשוב לזכור שלכל כלל יש יוצא מן הכלל ויש מקרים שבהם כן אפשר להרשות לעצמינו להשתמש בקצת קישורים. זה בדרך כלל תלוי מאוד במחקר בקהל היעד ובמוצר עצמו. אבל מה שאני רוצה להגיד שבמידה והחלטת שכן יהיו קישורים צריך הסבר טוב למה הם שם ואיך זה מועיל לביצוע ההמרה (להפוך את הגולש לליד).

האלמנט הבא שמאוד חשוב לשים אליו לב הוא הוספה של עדויות כבר בתחילת העמוד. עדויות בעמוד הנחיתה מראות הוכחה חברתית, ובימינו הוכחה חברתית מאוד מאוד חשובה להתקדמות והצלחה.

(בהדרכה שלי אפשר לראות את האלמנטים האלה ואני מראה איך אני בונה פיזית את הדף צעד אחר צעד וגם אתם יכולים.. הסרטון ממש פה!)

לסיכום מהו מבנה נכון של עמוד נחיתה: הכי חשוב לדאוג למסר חזק (שזו עבודה קשה בפני עצמה) שימיר את הגולש, יחד עם הנעה לפעולה (להגיד לו מה לעשות ממש כמו לילד קטן) כדאי גם להוסיף וידאו או גרפיקה כלשהי שיחזקו את החיבור של הגולש לתוכן שמופיע בעמוד הנחיתה.

אוקי עכשיו אחרי התיאוריה בואו נראה קצת מדריך מעשי איך לבנות את זה:

רוצה לבנות אתר ודף נחיתה בוורדפרס בחינם?

שגיאות נפוצות בדפי נחיתה:

שגיאה #1 – דף נחיתה שמפנה לעמוד הבית מפרסום בתשלום. אם כבר משלמים על תנועה אז צריך לחשוב מה אני רוצה שהגולש יעשה בעמוד הבא, לפעול לפי ההוראות שלמעלה ולהתחיל לבדוק האם זה עובד..אם לא לשנות

שגיאה #2 – מסר שמתאר אתכם ולא פונה לרצון או לכאב של הגולש. המסר הוא החלק החשוב ביותר לדעתי בדף הנחיתה. אם אני מתחבר להבטחה של הדף או הפרסום אני אמשיך לבחון את ההצעה ויש סיכוי הרבה יותר גבוה שאני אשאיר פרטים / אמיר להיות ליד..

אני ממשיך להוסיף ולערוך את העמוד.. אז אתם מוזמנים לשלוח לי עוד שגיאות שאתם מכירים.. עכשיו בואו נעבור לחלק המרכזי ונבנה יחד דפי נחיתה בוורפדרס:

ההדרכה שלי על דפי נחיתה תראה לך איך אני בונה מאפס דפי נחיתה וגם איך אני משתמש בעיצובים המוכנים של אלמנטור. ההדרכה מיועדת להראות למתחילים או מתקדמים בוורדפרס איך להשתמש בתוסף בצורה מהירה וטובה.

ההדרכה המלאה והיחידה שתראה לך איך לבנות דפי נחיתה בוורדפרס בצורה מקצועית ולהתמקצע בעבודה עם התוסף של pojo: אלמנטור (בכנות שבהתחלה חשבתי שאני אקח על זה כסף..)

 בניית דף נחיתה בוורדפרס? זאת ההדרכה בשבילך

ההדרכה הזו היא חלק מקורס לבניית אתר ודפי נחיתה בוורדפרס בחינם בקלות ללא עלות..להצטרפות בחינם אפשר ללחוץ כאן.

רוצה להיות מהראשונים שרואים את ההדרכות המעודכנות שלי? להרשמה בחינם לערוץ שלי לחץ כאן.

ההרשמה ללא עלות עכשיו

השיטה שתגדלה לך איך להתחיל למשוך יותר לקוחות חדשים בעזרת הפצת השפע שלך. ״המסע לשיווק בלתי ניתן לעצירה״

ההרשמה בחינם על מנת לקבל ממני את הטיפים המחשבות והמדריכים העדכניים והחשובים ביותר שלמדתי ב 12 שנים האחרונות בחפירות אונליין. (מאז שהמציאו בארץ את פייסבוק…)